1986 yılından beri taşımacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Gelişen ve değişen taşıma modellerine hızlı bir bicimde ayak uydurup uluslararası alanda ve yurt içinde taleplerinize uygun hizmet arz edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Şirketimiz; sayısı 2000’e yakın sanayi kuruluşuna, 12 adet Organize Sanayi Bölgesine, Limanlara, Havaalanlarına ve Sınır Kapılarına yakınlık avantajını elinde bulunduran Çorlu'da kuruludur.

Kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübe ile, aldığı eğitim desteğiyle her geçen gün artırdığı araçlarıyla sizlere verdiği hizmet ölçeğini ve kalitesini artırmaktadır. Taşımacılık sektörünün köklü kuruluşlarından biri olan Akgül Nakliyat vizyonunu sadece sonuç odaklılık olarak değil, bunun yanı başında süreç, yenilikçilik çözüm ve kalite olarak da belirlemektedir.


Güven

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile size güvenli ve hızlı nakliyat hizmetleri sunuyoruz.


Ekip Ruhu

Alanında uzman, koordineli çalışabilen, profesyonel taşıma ekiplerimiz ile nakliyelerinizi sistemli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Zaman

Sizin için zamanın ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. Kadromuz ve araçlarımız ile herşeyi zamanında taşıyoruz

Son Sistem Araçlarımız

Nakliyesi yapılacak eşya türünüze göre sınıflandırdığımız, profesyonel araçlarımız ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır.


Biz hizmet ediyoruz,

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet verebilmenin gururunu duyan Akgül Nakliyat firması olarak uzun yıllardır verdiğimiz bu hizmet ile profesyonel bir çalışma ortamı sağlayarak sizlerin parça eşya ve tam eşya nakliyat hizmetinizi gerçekleştirmekteyiz.

 Daha fazla

İnsanlar neden bizi seçiyor?

  • İlk elden tedarik
  • Planlanan saatte teslimat
  • Emniyetli taşıma
  • Uygun fiyat

Akgül Nakliyat İşletmelerin işlerini teslim etmesinin en iyi yolu.


İletişim