Tekirdağ Çorlu da kurulu Lojistik Firmamızda Yurt içi Nakliye, Uluslararası Taşıma ve Depolama hizmeti sunuyoruz.

Çorlu Akgül Nakliyat olarak, Uluslararası Taşımacılık (Transportation) ve Yurt İçi Nakliye sektöründe proje taşıma, komple taşıma ve parsiyel taşıma şeklinde sanayi fabrika yükü taleplerinize uygun lojistik hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Şirketimizde, Uluslararası Nakliye (International Transportation) alanında başta Yunanistan, (Greece) Bulgaristan (Bulgaria) ve Romanya (Romania) olmak üzere Balkan Ülkeleri ve Almanya (Germany) Fransa (France) gibi Avrupa Ülkelerine sanayi fabrika yükleri (Load) için komple ve parsiyel taşımacılık ve depolama hizmetleri (logistics) veriyoruz.

Yurt İçi Nakliye konusunda, Çorlu Çerkezköy Lüleburgaz İstanbul Gebze Bursa ana hattımız olmak üzere Türkiye genelinde öz mal ve TİO belgesi kapsamında tedarik araçlarımızla (Tır Kamyon Kamyonet Panelvan) fabrika ve sanayi yük taşımada komple-parsiyel ve depolama hizmeti sunuyoruz.


Güven

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile size güvenli ve hızlı nakliyat hizmetleri sunuyoruz.


Ekip Ruhu

Alanında uzman, koordineli çalışabilen, profesyonel taşıma ekiplerimiz ile nakliyelerinizi sistemli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Zaman

Sizin için zamanın ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. Kadromuz ve araçlarımız ile herşeyi zamanında taşıyoruz

Son Sistem Araçlarımız

Nakliyesi yapılacak eşya türünüze göre sınıflandırdığımız, profesyonel araçlarımız ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır.


Biz hizmet ediyoruz,

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet verebilmenin gururunu duyan Akgül Nakliyat firması olarak uzun yıllardır verdiğimiz bu hizmet ile profesyonel bir çalışma ortamı sağlayarak sizlerin parça eşya ve tam eşya nakliyat hizmetinizi gerçekleştirmekteyiz.

 Daha fazla

İnsanlar neden bizi seçiyor?

  • İlk elden tedarik
  • Planlanan saatte teslimat
  • Emniyetli taşıma
  • Uygun fiyat

Akgül Nakliyat İşletmelerin işlerini teslim etmesinin en iyi yolu.


İletişim